17 жовтня 2019, 13:56

У Києві відбудеться круглий стіл на тему: "Медіація - виклик сучасності"

Прес-служба Господарського суду міста Києва

У ІI півріччі 2019 р. на базі Господарського суду міста Києва заплановано провести засідання круглого столу на тему: "Медіація - виклик сучасності".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Медіація: на крок ближче до законопроекту".

Про це повідомляє прес-служба Господарського суду міста Києва.

Захід відбудеться 24 жовтня 2019 р. об 11:00 у приміщенні Господарського суду міста Києва (актова зала, каб. 403) за адресою: м. Київ, вул. Хмельницького, 44-В. 

Беручи до уваги актуальність даної теми, бажаючим взяти участь у заході пропонуємо до 18 жовтня 2019 р. надіслати на електронну адресу Господарського суду міста Києва (zmi@ki.arbitr.gov.ua) підтвердження про участь у заході. Разом з цим, для оптимізації проведення засідання круглого столу необхідно надіслати проблемні питання, які, на думку учасників, є актуальними для обговорення та вироблення спільних позицій щодо їх вирішення.  

Для покращення комунікації у роботі круглого столу учасники матимуть можливість під час доповіді відображати презентаційні матеріали на проекторі, тому слід завчасно надсилати вказані матеріали на електронну адресу Господарського суду міста Києва. 

За довідками звертайтеся за тел.: +38(050)621-42-42; 288-16-96.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати