12 вересня 2019, 18:00

У Києві відбудеться ІХ Всеукраїнська правнича школа з альтернативних методів вирішення спорів

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України

У Києві відбудеться ІХ Всеукраїнська правнича школа з альтернативних методів вирішення спорів, організаторами якої є Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Європейський університет.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Дата та місце проведення: 21 вересня 2019 р.; Європейський університет (за адресою: м. Київ, бул. академіка Вернадського, 16 В).

Мета заходу - ознайомлення учасників школи з базовими положеннями юридичної практики у галузі альтернативних методів вирішення спорів в Україні, ознайомлення з базовими навичками медіатора та навчання застосовуванню їх на практиці.

Школа буде проходити у форматі майстер-класів з питань медіації. Впродовж школи якісне навчання учасників будуть забезпечувати практикуючі юристи, фахівці у даній сфері, представники найкращих українських юридичних фірм та організацій. Слухачі освоять основи вирішення спорів у досудовому порядку, медіації, практики міжнародного комерційного арбітражу, неформальне спілкування з практиками.

Учасники: студенти 2-6 курсів вищих навчальних закладів України, молоді юристи та адвокати, що подадуть заявку на участь.

Умови участі

Організаційний внесок становить: весь курс - 100 грн (включено матеріали, кава-брейк, сертифікат за участь).

Для участі необхідно до 17:00 20 вересня 2019 р.: (кількість місць обмежена!)

- заповнити заявку за посиланням;

- сплатити організаційній внесок (реквізити будуть надіслані на е-mail після підтвердження реєстрації).

Кожен учасник обов'язково отримає сертифікат, який підтверджує участь та незабутні емоції.

Партнери заходу:

  • Партнер: Національна асоціація медіаторів України;
  • Інформаційні партнери: "Юридична Газета", Юридичний вісник України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Law & Events.

Координати оргкомітету:

Которобай Євген, координатор школи, голова КРМЮ України

тел.: 093 733 47 88, e-mail: kotorobai.e@gmail.com.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати