14 травня 2015, 11:07

У Києві презентували правозахисну організацію «Союз учасників АТО»

Урядовий портал

В Українському домі у Києві відбулася презентація Всеукраїнської громадської організації «Союз учасників АТО». В урочистостях взяли участь бійці батальйонів міліції особливого призначення та Національної гвардії, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Народний депутат України Євген Дейдей, який є засновником Союзу, зазначив,  що основним завданням новоствореної ВГО є захист прав та інтересів бійців-учасників АТО. Головними напрямами роботи організації стануть координація волонтерської діяльності, створення єдиної бази учасників АТО, надання їм юридичної допомоги та психологічної консультації.

Вступити до Союзу учасників АТО зможуть не лише міліціонери та нацгвардійці, але й військовослужбовці Збройних Сил України, які брали участь в АТО. «Ми раді бачити в нашому Союзі ту людину, яка пройшла АТО, яка там воювала і виконала свій обов‘язок перед Батьківщиною», –  зазначив Євген Дейдей.

«Мета нашої організації – зробити все від нас залежне, щоб забезпечити учасників бойових дій усім необхідним та вирішити найближчим часом певні соціальні питання», – зазначив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Ініціатори створення Союзу планують організувати реабілітацію та адаптацію бійців, які повертаються з передової, відкрити для них соціальні магазини та аптеки, а також запровадити систему знижок у різних сферах послуг.  Крім того, серед основних завдань – лобіювання на державному рівні пільг і статусу учасників антитерористичної операції, допомога сім’ям загиблих.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати