09 червня 2023, 18:19

У Києві планують облаштувати укриття автоматизованою системою відкриття

Пресслужба КМДА

У столиці планують оснастити близько 3 тисяч укриттів та сховищ автоматизованою системою відкриття, щоб доступ до укриттів під час повітряної тривоги був гарантованим. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В областях, де медична інфраструктура найбільш пошкоджена, будуватимуть модульні лікарні"

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Також міська влада планує придбати та встановити як додаткові близько 200 модульних залізобетонних укриттів швидкого розгортання.

"Учора депутати на сесії ухвалили рішення про те, що на ремонт та облаштування укриттів цього року додатково спрямують 750 млн грн. Також ми проведемо позапланову інвентаризацію існуючих підвальних та цокольних приміщень, щоб ними, де це технічно можливо, доповнити фонд захисних споруд. Адже використання ворогом балістичної зброї спонукає нас створювати додаткові укриття в оперативній доступності для людей, насамперед, у спальних районах міста", – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Місто працює над оснащенням існуючих споруд цивільного захисту автоматизованою системою доступу. Кодові системи вже розпочали тестувати у Дарницькому районі. І далі їх запровадять в усьому місті.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати