26 серпня 2015, 14:25

У Києві обговорять зміни до законодавства у сфері державної реєстрації речових прав

Arzinger

Дискусія з актуальних питань державної реєстрації речових прав, спільний захід Американської торговельної палати в Україні та Адвокатського об`єднання Arzinger, відбуватиметься  15 вересня 2015 року, в готелі Інтерконтиненталь (вул. Велика Житомирська, 2А, м. Київ, конференц - зала «Майдан») з 09:30 до 12:00.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Початок реєстрації учасників з 9:00. 

Тема заходу: Актуальні питання державної реєстрації речових прав та порядку доступу до Реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

 Серед учасників дискусії:

-          Сергій Бенедисюк, директор Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України;

–         Представник Американської торговельної палати в Україні;

–         Тімур Бондарєв, керуючий партнер, керівник практики нерухомості Адвокатського об`єднання Arzinger;

–         Анна Зоря , партнер, керівник практики корпоративного права та M&A Адвокатського об`єднання Arzinger

Під час заходу обговорюватиметься практика надання адміністративних послуг у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно на тлі останніх законодавчих змін, а також напрямки подальшого реформування у сфері, в тому числі перспективи розширення доступу до даних Реєстру речових прав. Учасники дискусії матимуть можливість поставити свої запитання Сергію Бенедисюку та іншим спікерам заходу.

Участь у заході безкоштовна за умови отримання відповідного підтвердження, при цьому організатори залишають за собою право відмовити в реєстрації за відсутності вільних місць.

Для реєстрації на захід прохання звертатися до PR-відділу Arzinger: pr@arzinger.ua або за телефоном  044 390 55 33.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати