13 травня 2015, 16:06

У Києві 5 червня пройде міжнародний форум корпоративних секретарів

Event Envoy

Форум корпоративних секретарів «Корпоративне управління. Довіра. Інвестиції» пройде у Києві 5 червня 2015 року, повідомили «Юридичній газеті» у компанії Event Envoy.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


В рамках форуму будуть розглянуті інновації у сфері корпоративного управління, зокрема - реформи системи корпоративного управління в компаніях зі значною державною часткою.

Також на порядку денному: інститут незалежного директора; антикорупційні програми, як зона відповідальності Наглядової ради; проблематика оцінки рівня корпоративного управління; прозора система корпоративного управління, як сигнал для інвестора та інші актуальні питання з урахуванням специфіки ведення діяльності на українському ринку.

Фокус форуму - роль і функції корпоративного секретаря в сучасних акціонерних товариствах. У процесі вдосконалення практик корпоративного управління зростає і роль корпоративного секретаря. Саме від нього залежить координація роботи всіх органів управління компанії, обмін інформацією між органами управління та акціонерами. Сьогодні корпоративний секретар - це не технічна посада, так у всьому світі називають посадову особу, відповідальну за комунікацію з усіма стейкхолдерами і корпоративне управління в цілому.

В Україні корпоративні секретарі з'явилися вже досить давно, їх діяльність є, мабуть, найбільш «міжнародною» серед всіх тем корпоративного управління, оскільки вона не зарегульована нормами національного законодавства, а вимоги до корпоративних секретарів формуються, швидше, на рівні «найкращої практики», адже чим вище рівень корпоративного секретаря, тим вище рівень корпоративного управління. Недарма у Великобританії корпоративного секретаря називають «рука за троном», за рівнем оплати ця позиція там входить до числа топ-10 в компанії.

Тому Форум корпоративних секретарів «Корпоративне управління. Довіра. Інвестиції» - це головний майданчик для обговорення нормативних новацій, найкращої практики, передового досвіду зарубіжних колег у сфері корпоративного права та управління.

В рамках форуму вже традиційно відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Корпоративний Секретар року».

Організатори: Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ), Міжнародна фінансова корпорація (МФК). Партнери: компанія «Емкон» та Investor Relations Agency. Офіційний event-провайдер - компанія Event Envoy.

Форум проходить за підтримки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Фонду державного майна України, Української асоціації інвестиційного бізнесу, Ліги страхових організацій України, ПАРД&АФП та Міжнародного інституту бізнесу.

Детальна інформація та реєстрація:

На сайтах: Event Envoy або ПАКУ

за телефонами: +38 097 953 13 05, +38 044 221 13 22, +38 044 278 1252

по e-mail: info@eventenvoy.com.uainfo@cgpa.com.ua

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати