15 травня 2015, 14:10

У Харкові пройде семінар щодо застосування Нью-Йоркської конвенції в Україні

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна

20 травня 2015 року у Харкові відбудеться семінар «Нью-Йоркська Конвенція про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень 1958 р. – міжнародний досвід для України». Про це «Юридичній газеті» повідомили у прес-службі юридичного бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, яке є одним з організаторів заходу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Впродовж одноденного семінару провідні міжнародні та українські експерти поділяться з українськими суддями світовою практикою застосування Конвенції та обговорять питання розгляду державними судами спорів, щодо яких сторони уклали арбітражну угоду, визнання та виконання іноземних арбітражних рішень тощо.

Доповідачі:

Саймон Грінберг (Simon Greenberg), екс-заступник Голови Арбітражного Суду Міжнародної Торгової Палати (ICC), партнер міжнародної юридичної фірми «Clifford Chance» (Париж, Франція).

Іен Шеріден (Iain Sheridan), баристер, член Королівського Інституту Арбітрів (Лондон, Сполучене Королівство).

Джон Віллемс (John Willems), партнер міжнародної юридичної фірми «White&Case», неодноразовий радник держави Україна в міжнародних юрисдикційних органах (Париж, Франція).

В’ячеслав Комаров, кандидат юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України.

Маркіян Ключковський, партнер міжнародної арбітражної та судової практики ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна.

Семінар організовується за підтримки Посольства США в Україні, юридичних фірм «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна, Engarde та White&Case, Асоціації правників України та у співпраці з Комісією ООН з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати