01 лютого 2022, 19:13

У Флориді ухвалили законопроєкт про заборону обговорювати ЛГБТ-теми у школах

В американському штаті Флорида ухвалити законопроєкт, відомий як Don’t Say Gay, що забороняє у школах обговорення тем, пов’язаних з ЛГБТ-спільнотою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму притягуватимуть до адмінвідповідальності: законопроєкт"

Про це повідомляє вебсайт Hypebae.

Зазначений законопроєкт не тільки обмежує будь-яке обговорення ЛГБТ-тем, але й дозволяє працівникам школи викривати орієнтацію школярів без їхньої згоди.

Карлос Г. Сміт, перший латиноамериканський депутат у Флориді, після ухвалення цього законопроєкту повністю засудив його існування: «Ми заохочуємо і повинні заохочувати такі розмови в наших школах. Це не табуйована дискусія». Активісти називають проєкт закону «величезним кроком назад».

Противники законопроєкту вважають, що обговорення ЛГБТ-тем таким чином, ніби це табу, вже є проблемою. Такі дії надсилають неправильне повідомлення молоді про те, ким вони є і ким можуть бути. Їхню особистість та згоду відкликано. Наслідки ухвалення цього законопроєкту можуть бути дуже згубними та зашкодити молоді. «Школи мають бути безпечним місцем для всіх учнів. Школи повинні забезпечити можливість навчання. Проте як молодь може почуватися у безпеці, щоб вчитися, коли їй навіть не дозволено бути собою?», – коментують прийняття законопроєкту активісти.

Нещодавно інші держави вжили подібних заходів. Вже цього року сенат Південної Дакоти ухвалив законопроєкт SB 46, який забороняє трансгендерним дівчатам брати участь у шкільних видах спорту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати