23 жовтня 2021, 16:45

У Дніпрі відкрили перший в Україні Центр фахової освіти АРМА

Пресслужба АРМА

Т.в.о. Голови АРМА Дмитро Жоравович та в.о. Голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов відкрили перший в Україні Центр підготовки фахівців АРМА в Університеті митної справи та фінансів. У Центрі навчатимуть майбутніх працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ виявив змову на торгах стосовно надання послуг з ресторанного обслуговування ГШ ЗСУ"

Про це повідомляє пресслужба АРМА. 

Центр фахової освіти АРМА створили в одній із аудиторій університету. Приміщення стилізували відповідно до профілю. Аудиторія наповнена інформацією про алгоритми роботи АРМА та відомі приклади діяльності з розшуку й управління активами.

«Переконаний роль АРМА в подальшому тільки зростатиме. Невід'ємною складовою такого зростання є підготовка професійних кадрів вже на рівні вищих навчальних закладів. Адже функціонал АРМА досить складний і вимагає фахових знань у різних сферах. Тому вважаю, що інформування студентів про особливості функціонування та взаємодію з АРМА вкрай важливе», – зазначив керівник АРМА Дмитро Жоравович.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати