18 лютого 2019, 18:23

У ДФС запровадили новий електронний сервіс

Вісник ДФСУ

ДФС України запровадила новий електронний сервіс, який дозволяє подати запит на отримання витягу з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, запит про отримання витягу з реєстру страхувальників може бути подано платником єдиного внеску та/або застрахованою особою через приватну частину (особистий кабінет) е-кабінету.

Читайте також: "Звільнення від сплати ПДВ підприємствам космічної галузі продовжено до 2023 року".

Для цього в приватній частині е-кабінету, в меню "Ведення звітності" необхідно обрати "Запит про отримання витягу з реєстру страхувальників (ф. № 1-ЗРС) (J1303801)", заповнити відповідні поля, підписати та надіслати. Підтвердженням отримання ДФС запиту є квитанція в електронному вигляді, в якій зазначено дату та номер реєстрації відповідного запиту.

Як зазначається, витяг за результатами обробки запиту можна переглянути в меню "Перегляд звітності" у вкладці:

  • J1438101 - для юридичної особи або відокремленого підрозділу (ф. №1-ВРС);
  • F1438201 - для фізичної особи - підприємця або фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність (ф.№ 2-ВРС);
  • F1438301 - для фізичної особи, яка бере добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (ф. №3-ВРС).

Якщо в реєстрі страхувальників відсутня інформація, то для заявника формується довідка з реєстру страхувальників (ф. №1-ДРС) (J/F1403801).

Водночас, лише у разі особистого звернення фізичної особи, надається:

  • інформація про встановлення з реєстру страхувальників ознаки "пенсіонер за віком" (із зазначенням дати встановлення пенсії за віком) або "особа з інвалідністю" (із зазначенням дати встановлення пенсії по інвалідності або соціальної допомоги та дати закінчення терміну, до якого встановлена інвалідність), яка зазначається у витягу (ф. №2-ВРС);
  • витяг з реєстру страхувальників щодо фізичної особи, яка бере добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (ф. №3-ВРС).

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати