27 січня 2020, 17:32

У чому відмінність програмних РРО від класичних?

Вісник ДФСУ

Закон дав можливість використовувати замість традиційних РРО нову модель — програмні РРО. Але це не заміна класичних РРО, це альтернатива для платників використовувати новітні РРО. У той же час, класичні РРО, які є у продавців та які зареєстровані, вони залишаться та надалі використовуватимуться. Але у платників з’явилася додаткова можливість застосовувати інший, кардинально новий вид РРО.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Безготівкові розрахунки банківським переказом на рахунок продавця: чи потрібен РРО".

Програмний РРО — це фактично програма, яка може буде встановлена на будь-який гаджет (смартфон, планшет, ноутбук, комп’ютер), перетворюючи його на касовий апарат.

Кардинальна відмінність у тому, що для класичного РРО фіскалізація здійснюється в мікросхемі або в наборі мікросхем, яка знаходиться всередині фіскального блоку.

У програмному РРО фіскалізація  здійснюватиметься на фіскальному сервері ДПС. Це означає, що фактично фіскальним сервером присвоюється фіскальний номер кожному чеку, який генерується таким програмним реєстратором за кожною розрахунковою операцією. Після чого чек вважається фіскалізованим.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати