07 лютого 2022, 17:12

У 8 ААС доступний сервіс УТОГ для людей з порушенням слуху

Пресслужба 8ААС

Восьмий ААС та Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих (УТОГ)» досягнули згоди щодо співпраці. Відтепер усі, хто потребує спеціального пристосування у зв’язку з порушенням слуху та звертається до Восьмого ААС за отриманням інформації, можуть користуватись безкоштовними послугами перекладу українською жестовою мовою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Змінено порядок повернення помилково сплаченого судового збору"

Про це повідомляє пресслужба 8ААС.

Всеукраїнська програма «СЕРВІС УТОГ» створена з метою безперешкодного доступу в установах, організаціях та закладах України для осіб з інвалідністю зі слуху. Якщо раніше особа з вадами слуху самостійно мала знайти перекладача української жестової мови та разом з ним звернутися за отриманням інформації до суду, то відтепер працівник суду забезпечує з’єднання з сертифікованим перекладачем, який допоможе налагодити необхідну комунікацію між особою та судом.

Як зазначають у Всеукраїнській організації осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих (УТОГ)», цей сервіс є абсолютно безкоштовним як для осіб з інвалідністю по слуху, так і для підприємств, закладів та організацій, які приєднаються до цієї програми.

УТОГ

УТОГГ

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати