12 листопада 2019, 18:19

У 7ААС на службу заступив підрозділ ТУ Служби судової охорони

Прес-служба Сьомого апеляційного адміністративного суду

У Сьомому апеляційному адміністративному суді на службу заступив підрозділ ТУ Служби судової охорони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


11.11.19.11

Читайте також: "Вимога щодо особистого розгляду звернень інвалідів війни поширюється на Президента, - ВП ВС".

Як зазначається, 11 листопада 2019 р. спеціалізований підрозділ, отримавши останні настанови від керівництва, перейняв пост від співробітників Національної гвардії України.

"Утворення Служби судової охорони - це виважений і вкрай потрібний крок для судової системи, адже цей спеціалізований охоронний орган є гарантією безпеки у першу чергу відвідувачів суду і звичайно суддів та працівників судових установ. Почесно, що ця знакова подія відбувається у приміщенні Сьомого апеляційного адміністративного суду, оскільки наше керівництво доклало максимум зусиль для облаштування сучасного охоронного пункту та старту діяльності ТУ ССО у Вінницькій області", - зазначив голова Ради суддів України та суддя 7ААС Богдан Моніч.

Заступник Голови Служби судової охорони Олександр Гавришук зазначив: "Тепер суди України гарантовано будуть захищені, адже працівники новоутвореної структури відповідають усім критеріям і гідно нестимуть службу".

Нагадаємо, ВРП внесе Президентові подання про призначення 53-х суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати