18 серпня 2015, 15:33

Трудові книжки таки скасують, але потрібно знайти підхід - Мінсоцполітики

Укрінформ

Міністерство соціальної політики бачить сенс у скасуванні трудових книжок, але досі розглядає законопроект щодо цього, оскільки існують певні соціальні застереження.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це заступник міністра соціальної політики України Віталій Мущинін заявив під час прямої телефонної лінії у Кабміні, повідомляє Укрінформ.

“Ми сьогодні дуже ретельно вивчаємо цей законопроект, який знаходиться на погодженні міністерства. У відміні трудових книжок є певний сенс, але на цей час ми бачимо певні законодавчі неузгодженості цього процесу. На сьогодні ми можемо враховувати стаж людини, починаючи з 2000 року, вже без трудових книжок, але є певні періоди, які люди мають підтверджувати трудовими книжками - це стаж, який був до 2000 року. Тому в цьому випадку в нас є суто соціальні застереження до цього законопроекту»,- сказав він.

Заступник міністра запевнив, що найближчим часом все ж буде знайдено правильний підхід до процесу скасування трудових книжок.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати