09 жовтня 2020, 18:06

Трьох судових експертів притягнуто до дисциплінарної відповідальності

Прес-служба Мін'юсту України

05 жовтня відбулись засідання дисциплінарної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії (ЦЕКК) при Міністерстві юстиції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мін’юст нагадав контакти міжрегіональних управлінь".

Про це повідомляє прес-центр Мін’юсту.

Рішенням дисциплінарної палати ЦЕКК до одного судового експерта застосовано два дисциплінарні стягнення (по двом скаргам) у вигляді попередження та призупинення дії свідоцтва за спеціальністю 10.6 - дослідження об'єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів, строком на 6 місяців. Експерта зобов’язано пройти навчання за відповідними програмами підготовки та повторно пройти атестацію.

Також розглянуто два питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності судових експертів економістів, за результатом розгляду яких, до одного судового експерта застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження, а до другого судового експерта застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження лише за експертною спеціальністю 11.2 - дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій.

Відносно одного судового експерта, який є фахівцем державної науково-дослідної установи судових експертиз ухвалено рішення про не притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Розгляд питання щодо дисциплінарної відповідальності, стосовно двох судових експертів, перенесено на чергове засідання дисциплінарної палати ЦЕКК у зв’язку з неявкою судових експертів на засідання.

Нагадаємо, Рада арбітражних керуючих прийняла Положення про створення комітету з етики.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати