Президент США Дональд Трамп виплатив письменниці Е. Джин Керролл понад $5,62 млн компенсації, присудженої судом у справі про сексуальне насильство та наклеп. Про це повідомили в BBC.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "У США заблокували указ Трампа про обмеження "права землі""
Як зазначається, сума включає $5 млн, визначених рішенням присяжних, а також нараховані відсотки за час оскарження.
У 2023 році журі присяжних у Нью-Йорку визнало Трампа відповідальним за сексуальне насильство над Керролл у середині 1990-х років та за наклеп через публікацію в Truth Social у 2022 році, де він заперечував її звинувачення. Трамп не визнав своєї вини та безуспішно намагався оскаржити рішення, однак Верховний суд США відмовився розглядати його апеляцію.
Окремо триває оскарження іншого рішення суду, яким у 2024 році Трампа зобов'язали виплатити Керролл майже $84 млн за наклеп в іншому епізоді.



