10 квітня 2020, 10:22

Торгівельні мережі знижують націнку на продукти першої необхідності

На виконання рекомендацій АМКУ торгівельні мережі знижують націнку на продукти першої необхідності. Нагадаємо, у Раді з'явився текст законопроекту щодо здешевлення вартості продуктів харчування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький.

Так, на виконання рекомендацій, наданих в рамках справи Київським обласним територіальним відділенням АМКУ, це зробили такі мережі: NOVUS, Ашан, METRO Cash & Carry Ukraine, Сільпо, BILLA, АТБ-Маркет, VARUS, ЕКО маркет, Велика Кишеня, Велмарт. 

"Ми вже отримали від них відповідні листи. Цю інформацію зможуть перевірити всі бажаючі у магазинах зазначених мереж (інформацію з переліком товарів на які знижено націнку можна буде побачити на сайті компаній)", - зазначив пан Хмельницький.

Більше того, NOVUS, BILLA, VARUS, ЕКО маркет, Велика Кишеня, Велмарт на період карантину взагалі прибрали торгівельну націнку на окрему групу товарів і тепер вона дорівнює 0%. Йдеться про окремі позиції по таким товарам як борошно, буряк, капуста, картопля, морква, різні крупи (у т.ч. гречка), цибуля, цукор, олія, макаронні вироби, молоко та яйця.

Щодо лимонів, то компанії також повідомили про суттєве зниження своєї націнки.

Нагадаємо, у Раді пропонують дозволити АРМА отримувати юрпослуги від судових фондів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати