15 грудня 2020, 18:30

Тетяна Тищенко увійшла до складу Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей

Астерс

2 грудня 2020 р. партнер Астерс Тетяна Тищенко була призначена членом Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Консультаційно-експертна рада  є постійно діючим на громадських засадах дорадчим органом, що бере участь в обговоренні проектів документів, які розробляються та розглядаються Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей.

Tyshchenko-(2) Тетяна Тищенко активно займається питаннями відкриття ринку азартних ігор та лотерей в Україні та залученням на нього провідних міжнародних компаній. Вона проводить переговори щодо створення ними присутності в Україні, а також спільних підприємств з українськими партнерами у сфері азартних ігор, розміщення наземних казино на базі готелів, а також планування стратегії входження в Україну іноземних операторів. У своїй роботі вона спирається на багаторічний досвід, найкращі міжнародні практики та стандарти грального бізнесу, які існують на ринках Європи, США та Азії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати