04 лютого 2023, 11:39

Теруправління БЕБ вилучили 18500 пачок цигарок

Пресслужба БЕБ

За тиждень, що минає, викрито декількох осіб, які реалізовували алкоголь та цигарки, вилучено 18500 пачок цигарок, зупинено нелегальне виробництво алкогольних напоїв.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні буде створено Офіс програми "Горизонт Європа"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

На Львівщині співробітники БЕБ, Львівського прикордонного загону та Національної поліції піймали “на гарячому” фігуранта кримінального провадження, під час отримання підакцизних товарів у поштовому відділенні.

За результатами обшуку його автомобіля правоохоронці виявили та вилучили 5 000 пачок цигарок з марками акцизного податку Республіки Молдова та понад 1 000 пачок без марок акцизного податку. Орієнтовна вартість тютюнових виробів становить понад 300 тис. грн. Окрім того, вилучено 20 пляшок готової алкогольної продукції з акцизними марками з ознаками підробки, 40 літрів рідини з характерним запахом спирту тощо.

Подальший збут контрафакту планувався за готівку. Усю виявлену продукцію вилучено та передано на експертизу.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ст. 204 ККУ (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Детективи БЕБ встановлюють осіб, причетних до скоєння кримінального правопорушення, а також джерела постачання алкогольного та тютюнового контрафакту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати