31 березня 2020, 14:25

Які терміни подання податкової декларації з рентної плати?

ГУ ДПС у Дніпропетровській області

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що базовий податковий період, зокрема для рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України, дорівнює календарному місяцю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На час карантину змінено порядок сплати ЄСВ для ФОП".

Як зазначається, норми встановлено п. 257.1 ст. 257 Податкового кодексу України (далі — ПКУ).

Так, з урахуванням норм пп. 49.18.1 ст. 49 та пп. 257.3.3 п. 257.3 ст. 257 ПКУ платник рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, подає до контролюючого органу за місцем податкової реєстрації за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову політику, податкову декларацію, яка містить, зокрема, додаток з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

ДПС нагадує, що форма Податкової декларації з рентної плати затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 р. № 719 із змінами та доповненнями.

Сума податкових зобов’язань з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України, визначена у податковій декларації за податковий (звітний) місяць, сплачується платником до бюджету протягом  10 календарних днів після закінчення граничного строку подання такої податкової декларації (п. 257.5 ст. 257 ПКУ).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати