08 жовтня 2019, 12:47

Технології vs. юристи: як Amazon змінює ринок юрпослуг?

Lex.Blog

«Ми дуже раді запуску програми Amazon Intellectual Property AcceleratorAccelerator»), що дозволить брендам швидше зареєструвати права інтелектуальної власності і захистити свою торгову марку в Amazon, - написав начальник відділу клієнтської довіри та партнерської підтримки Дармеш Мета (Dharmesh Mehta) у блозі компанії. - Ми створили IP Accelerator спеціально для малого і середнього бізнесу, який допоможе зробити  їх роботу більш ефективною, зменшивши витрати».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Amazon визнає, що експертні юридичні консультації мають визначальне значення для захисту брендів і, щоб уникнути помилок у процесі реєстрації товарних знаків, потрібно було створити власну мережу юридичних фірм.

«IP Accelerator вирішує цю проблему шляхом об'єднання компаній із контрольованою мережею довірених юридичних фірм у сфері інтелектуальної власності, які надають високоякісні послуги з реєстрації товарних знаків за конкурентоспроможними цінами, щоб допомогти брендам захистити свої права», - зазначив пан Мета.

Більш того, компанії, які скористуються цим інструментом, отримають пільговий режим у магазинах Amazon.

«Amazon надасть цим брендам прискорений доступ до засобів захисту IP у своїх магазинах, щоб ті могли захистити свої права навіть до офіційної реєстрації. Підприємці виграють від автоматизованої системи захисту прав, яка активно блокує неналежні оголошення в магазині Amazon і підвищує достовірність даних про продукцію в нашому магазині», - розповів Дармеш Мета.

Соналі Наяк (Sonali Nayak), власник Indigo Paisley, що продає жіночий одяг на Amazon, підтримує таку ідею: «Ми дуже раді, що у Amazon є список юридичних фірм, які можуть проконсультувати нас стосовно товарних знаків. Нам доводилося докладати значних зусиль, щоб знайти консультантів із питань, пов’язаних з торговими марками, оскільки ми - невелика компанія і в нас досить обмежений бюджет. Впевненість у тому, що Amazon перевірив ці фірми і погодив для нас ціну, дозволяє нам зосередитися на важливих для нас питаннях - побудові власного бренду».

Список юридичних фірм, що увійшли до мережі, не розголошується. Але всі з них погодилися на конкурентні, попередньо узгоджені, ціни на стандартні послуги, пов’язані з отриманням реєстрації торговельних марок.

IP Accelerator призначений для підтримки користувачів Amazon у всьому світі. Розробники програмного забезпечення використовують величезний масив даних, що був у Amazon, щоб створити потужні платформи і технологічні рішення для юристів своєї мережі.

Раніше зацікавленість Amazon юридичним ринком була лише чутками, але наразі вони стали реальністю. Тож що це означає для юридичного ринку?

Коли Amazon почне надавати юридичні послуги, ця мережа буде постійно підвищувати свою ефективність за рахунок впровадження технологій, що дозволять автоматизувати повторювані юридичні послуги, які раніше оплачувались юристам погодинно. 

До чого призведе поява Amazon на ринку юридичних послуг, поки ніхто не знає. Але навряд чи коли-небудь все буде «по-старому», тому потрібно змінювати свої підходи і оптимізувати рутинні процеси, щоб не залишитися за бортом.

За інформацією Lex.Blog.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати