21 лютого 2022, 16:49

Судова практика у податкових та митних спорах: АПУ запрошує взяти участь у засіданні

АПУ

Комітет Асоціації правників України з податкового та митного права запрошує взяти участь у засіданні, присвяченому актуальній судовій практиці.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АПУ проводить анонімне онлайн-опитування з юридичної етики"

Захід відбудеться онлайн через платформу Zoom, 24 лютого з 16:00-17:30 год.

Реєстрація за посиланням.

Комітети_ФБ (2)

Питання до обговорення: 

- Короткий огляд ключових позицій Верховного Суду за 2021 рік;

- Законність податкових перевірок під час дії «карантинного» мораторію;

- Справи про порушення митних правил. 

Модераторка: Тетяна Лисовець, Голова Комітету АПУ з податкового та митного права, старша партнерка Адвокатської компанії «Соколовський і партнери». 

Спікери: Олег Кириєвський, керуючий партнер First Chair Legal, Андрій Реун, партнер LCF Law Group, адвокат, член ради Комітету АПУ з податкового та митного права, Роман Блажко, партнер ЮФ «Лекс'Юс», адвокат, член ради Комітету АПУ з податкового та митного права, Юлія Федосюк, керівниця податкової практики Ario Law Firm, членкиня ради Комітету АПУ з податкового та митного права.

З усіх питань щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: +380967677061 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа – Кірілл Крамський.

Представників ЗМІ просимо звертатися за тел.: +380636731045 або пишіть на адресу: pr@uba.ua. Контактна особа – Лілія Небувайло.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати