19 серпня 2015, 13:38

Суддя ВГСУ, учасник ДТП на Вінниччині, був тверезий, не зник і сприяє слідству - прес-служба

Прес-служба ВГСУ

У Вищому господарському суді України прокоментували поширене засобами масової інформації повідомлення прокуратури Вінницької області про дорожньо-транспортну подію, яка сталася 16 серпня ц.р. неподалік с. Черемошне Тиврівського району Вінницької області, одним з учасників якої є суддя Вищого господарського суду України Віктор Шаргало.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як підкреслюється, ступінь вини судді у ДТП на сьогодні досліджується. Водночас, у повідомленні зазначається з посиланням на начальника відділу прокуратури Вінницької області Віталія Ольховського, що за результатами обстеження Шаргало В.І. був тверезий, алкогольних або наркотичних речовин в організмі не виявлено; на даний час призначено автотехнічну та судово-медичну експертизи; Шаргало В.І. з місця ДТП не зник, не переховується, сприяє слідству.

"Закликаємо засоби масової інформації дотримуватися стандартів журналістики та професійної етики, не допускати упередженості при поданні інформації щодо згаданої події, а також не наводити передчасних та необґрунтованих висновків стосовно обставин скоєння ДТП та вини певних осіб", - наголошують у ВГСУ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати