17 травня 2021, 13:09

Суддя ВАКС звернеться до Верховного Суду з оскарженням рішення ВРП

Пресслужба ВАКС

20 квітня 2021 року Вища рада правосуддя повідомила про залишення без змін рішення Першої дисциплінарної палати ВРП про притягнення судді Вищого антикорупційного суду Андрія Біцюка до дисциплінарної відповідальності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суддю Баришівського райсуду Київської області тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя"

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Як зазначається у повідомленні, відтоді минуло 26 днів, а зазначене рішення на сайті ВРП до тепер не оприлюднено, суд чи суддя повний текст рішення не отримували.

У ВАКС повідомляють, що бездіяльність ВРП може свідчити про порушення вимог ч. 6 ст. 34 Закону «Про Вищу раду правосуддя» та пункту 13.11 Регламенту ВРП, які передбачають обов'язкове оприлюднення повного тексту рішення ВРП не пізніше ніж на сьомий день із дня його ухвалення: "Вказане діяння позбавляє суддю ВАКС можливості належним чином та своєчасно оскаржити ухвалене рішення в судовому порядку".

Нагадаємо, 17 березня 2021 року Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вирішила притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді попередження.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати