31 серпня 2015, 12:24

Судді ОАСК взяли участь у семінарі з питань трансфертного ціноутворення

Прес-служба ОАСК

27 серпня 2015 судді Вищого адміністративного суду України та Окружного адміністративного суду міста Києва взяли участь у семінарі з питань трансфертного ціноутворення, організованого компанією KPMG. Базовий семінар був запланований спеціально для суддів окружних адміністративних судів з метою обговорення основних понять та принципів, які застосовуються в трансфертному ціноутворенні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Під час заходу учасники обговорили методи трансфертного ціноутворення, джерела інформації для цілей ТЦО та практику їх застосування. Також мова йшла про основні етапи процесу обґрунтування трансфертного ціноутворення – функціональний аналіз, порівняльне дослідження тощо.

«Хоча кількість справ, пов’язаних із трансфертним ціноутворенням, є досить незначною, однак є деякі суперечності при їх розгляді. Подібні заходи є надзвичайно корисними, в першу чергу, для суддів, адже дозволяють актуалізувати діюче законодавство в цій сфері», - зазначив суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Костянтин Пащенко.

У підсумку учасники подякували організаторам за проведений семінар та висловили сподівання на подальшу співпрацю в цьому напрямку. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати