30 грудня 2022, 12:53

Суд залишив під вартою ексспівробітника СБУ в Харківській області, підозрюваного в держзраді

Пресслужба Київського апеляційного суду

29 грудня колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 5 грудня 2022 року, якою підозрюваному Д. продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 2 лютого 2023 року включно. Про це повідомила пресслужба Київського апеляційного суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Хто вважається колаборантом?".

За результатами апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 5 грудня 2022 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

У суді нагадали, що громадянин Д. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада"), ч. 5 ст. 407 ("Самовільне залишення військової частини або місця служби") Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати