11 січня 2018, 13:49

Суд визнав відмову в наданні статусу учасника бойових дій помилковою

ГО "Юридична Сотня"

Харківський апеляційний адміністративний суд задовольнив скаргу працівника МВС, якому відмовили у наданні статусу учасника бойових дій. Суд зобов’язав відповідну комісію МВС повторно розглянути матеріали, щодо надання статусу учасника бойових дій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Позивачем у справі був працівник МВС, який брав безпосередню участь у бойових діях в ході АТО у 2014 р. Захистом інтересів займалися адвокатське об'єднання «Донець і партнери».

«Характерною особливістю таких справ є те, що у разі відмови учаснику АТО в наданні статусу УБД, докази щодо його участі в АТО або знищуються, або «не зберігаються» або навіть «відсутні». В таких справах стратегією перемоги є вивчення посадових обов'язків і бойового шляху захисника, його підрозділу і колег, формування цілісної картини обставин участі в АТО та підтвердження даної інформації другорядними доказами», - прокоментував адвокат АО «Донець і партнери» та представник ГО «Юридична Сотня» у Харкові Артем Донець.

З рішенням суду можна ознайомитися тут.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати