02 лютого 2023, 10:01

Суд виніс вирок чоловіку за сприяння діяльності терористичної організації: що відомо

Пресслужба Великоновосілківського районного суду Донецької області

Великоносілківський районний суд Донецької області ухвалив вирок громадяну Х., який звинувачувався за ч. 1 ст. 258-3 КК України, а саме сприяння діяльності терористичної організації. Про це повідомила пресслужба суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВП ВС висловилась щодо розгляду позову товариства до виконавця про стягнення безпідставно набутих коштів".

Як зазначено у вироку, обвинувачений із березня по квітень 2022 року добровільно передавав представникам незаконного збройного формування та псевдоміністерства державної безпеки фейкової республіки "днр" через месенджер відомості з результатами особистих спостережень за військовими об’єктами ЗСУ. Зокрема, обвинувачений доповідав ворогу про розташування особового складу, блокпостів, маршрути пересування українських військовослужбовців у Волноваському районі. 

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений, заявили в суді, свою вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні не визнав, при цьому не оспорюючи обставин вчинення злочину. В судових дебатах він зазначив, що, на його думку, його дії підпадають під ознаки складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 114-2 КК України, за що згоден нести покарання. У скоєному розкаявся.

За результатами судового розгляду суд визнав винним громадянина Х. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України, та призначив йому покарання у вигляді дев'яти років позбавлення волі.

Вирок не набрав законної сили.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати