05 січня 2022, 19:06

Суд відхилив позов про обкладинку альбому Nevermind гурту Nirvana

Суд Каліфорнії відхилив позов Спенсера Елдена, який 30 років тому з'явився оголеним немовлям на одній з найвідоміших обкладинок альбому рок-музики Nevermind від Nirvana.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Британський уряд заплатить 500 тис. фунтів стерлінгів за порушення персональних даних знаменитостей"

Про це повідомляє вебсайт ВВС.

Спенсер Елден подав до суду на гурт минулого року і стверджував, що відповідачі виробляли дитячу порнографію з фотографії, на якій він зображений немовлям у басейні біля доларової купюри. Елден, якому на момент створення зображення було чотири місяці, запевняв, що він зазнав довічних ушкоджень від обкладинки альбому 1991 р., включаючи постійний емоційний стрес з фізичними проявами, а також втрату освіти, заробітної плати та насолоди від життя.

нірвана

                               (Джерело зображення: вебсайт wikipedia)

Минулого місяця Nirvana подала заву про відхилення позову, стверджуючи, що аргументи Елдена не є обґрунтованими. «Заява Елдена про те, що фотографія на обкладинці альбому Nevermind є дитячою порнографією, на перший погляд, несерйозна», – зазначили адвокати гурту, додавши, що кожен, хто володіє копією запису, згідно з теорією Елдена, буде винним у тяжкому злочині – зберіганні дитячої порнографії.

Адвокати, які представляють інтереси учасників Nirvana Дейва Грола та Кріста Новоселіча, вдови Курта Кобейна Кортні Лав і Кірка Веддла, фотографа обкладинки, відзначили, що донедавна Елден насолоджувався славою «дитини Нірвани». «Він багаторазово повторював цю фотографію в обмін на гонорар. У нього було татуювання на грудях з назвою альбому. Він з’являвся на ток-шоу в «оголеному» костюмі. Він має автографи обкладинки альбому для продажу на eBay», – зазначили адвокати. Вони додали, що строк позовної давності за позовом минув у 2011 р.

Окрім того, команда Елдена мала дати відповідь на клопотання про відхилення позову до 30.12.2021 р., але пропустила термін. В результаті суддя Фернандо М. Ольгуїн закрив справу з дозволом на внесення поправок, тобто команда Спенсера Елдена має можливість до 13.01.2022 р. поновити справу з відповідними змінами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати