21 лютого 2020, 11:33

Суд оштрафував жінку за насильство над цивільним чоловіком

Судова влада України

19 лютого 2020 р. Ізюмським міськрайонним судом Харківської області визнано винною громадянку К. в скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 1732 КУпАП (вчинення домашнього насильства).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства".

Про це повідомляє Судова влада України.

Так, у судовому засіданні було встановлено, що 12 лютого 2020 р. громадянка К. вчинила сварку зі своїм співмешканцем, під час якої висловлювалася на його адресу нецензурною лайкою, що викликало у останнього відчуття емоційної невпевненості та завдало шкоди його психічному здоров’ю.

Правопорушниця вину свою в суді визнала повністю, щиро розкаювалася та запевнила суд, що в подальшому не допустить подібної поведінки. У результаті було винесено рішення про визнання даної особи винною у скоєнні правопорушення та призначено адміністративне покарання у вигляді штрафу.

Крім цього, правопорушниці доведеться сплатити судовий збір на користь держави в розмірі 420,40 грн, відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір".

Нагадаємо, Мін’юст планує покращити систему захисту дітей, які є потерпілими злочинів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати