25 вересня 2017, 11:31

«Суд на долоні» став переможцем найбільшого IT-конкурсу стартапів

«Суд на долоні» посів 2-ге місце у фіналі найбільшого IT-конкурсу Open Data Challenge та отримав 500 тис грн на розвиток проекту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Журі обрало переможців 21 вересня під час проведення Open Data Forum у Мистецькому арсеналі.

Open Data Challenge_1

«Суд на долоні» - проект на основі Єдиного державного реєстру судових рішень, який нещодавно став доступним у форматі відкритих даних. «Суд на долоні» передбачає зручний пошук за гнучкими фільтрами, інтеграцію з іншими відкрити реєстрами, модуль статистики й візуалізації.

Kyrylo Zakharov_ODF (1) «Відзначення проекту «Суд на долоні» - свідчення високої уваги суспільства до судової реформи, реформи адвокатури і чіткий запит на прозорість прийняття рішень у судах», - прокоментував співзасновник «Суд на долоні» Кирило Захаров.

 «Суд на долоні» буде корисний для правників, адже дасть можливість зменшити часові й грошові витрати на підготовку до судових засідань та надання інших юридичних послуг. Також «Суд на долоні» буде ефективним інструментом для журналістів-розслідувачів та представників громадських організацій, які здійснюють антикорупційний контроль.

Open Data Challenge відбувся у рамках проекту TAPAS Project «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», який фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії, здійснюється Фондом Євразія разом з партнерами та за підтримки 1991 Open Data Incubator.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати