13 січня 2022, 11:11

Суд арештував 100% акцій заводу «Більшовик»

Пресслужба ДБР

Державне бюро розслідувань розслідує кримінальне провадження щодо можливого зловживання службових осіб Фонду держмайна України під час приватизації Першого київського машинобудівного заводу 27 жовтня 2021 року (до 2018 року завод «Більшовик»).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Наразі слідчі ДБР встановлюють усі обставини незаконного відчуження вказаного заводу з державної власності за заниженою вартістю. Це завдало економічних збитків державним інтересам.

Експертизою встановлено, що звіт про оцінку майна, який використано для визначення вартості акцій заводу, не відповідає вимогам законодавства. Це могло негативно вплинути на достовірність такої оцінки.

11 січня 2022 року слідчий суддя, за клопотанням сторони обвинувачення, наклав арешт на 100 % статутного капіталу Першого київського машинобудівного заводу з метою збереження вказаного речового доказу.

Досудове розслідування триває.

Кримінальне провадження розпочато з частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Попередні матеріали на цю тему:

  • ФДМУ направить до Уряду пропозицію стартової ціни заводу «Більшовик» у сумі 1,39 млрд грн;
  • Колишній завод «Більшовик» продали за 1,429 млрд грн;
  • АМКУ перевірить дотримання конкуренції при приватизації "Більшовика"
  • Продати «Більшовика»: mission completed
  • АМКУ відмовив у приватизації "Більшовика"
  • АМКУ дозволив ТОВ «Дженерал Комерс» придбати завод «Більшовик»
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати