13 червня 2018, 17:45

Створено Telegram-бота для пошуку адвоката

"Блог юриста"

В Україні створили Telegram-бота для пошуку адвоката, базуючись на місцерозташуванні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Запорізький програміст спільно з автором Telegram-каналу "Блог юриста" втілили в життя нову ідею. Мета створення бота - зменшення кількості кліків при пошуку адвоката, адже щоб знайти останнього, потрібно перейти в браузер, у пошуковому вікні задати параметри пошуку та своє місцезнаходження, потім перебирати запропоновані пошуковою системою варіанти адвокатів, відволікаючись при цьому на купу непотрібної реклами.

"Ми звели кількість необхідних дій до мінімуму: обираєте нашого бота в контактах Telegram, ділитеся з ним своїм місцерозташуванням, роблячи при цьому лише один клік, і відразу отримуєте перший варіант з ім'ям адвоката та його номером телефону.

Якщо запропонований адвокат з якихось причин вам не сподобався, ви можете задати команду боту "показати ще" та отримати відомості про нового адвоката - поки у вашому регіоні не закінчаться всі зареєстровані адвокати", - зазначають розробники.

Наразі бот знаходиться на стадії бета-тестування. Посилання на бот: https://t.me/advoq_bot.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати