02 грудня 2019, 12:59

Створено ГО "Всеукраїнська асоціація судових прес-секретарів"

Судова влада України

25 жовтня 2019 р. в Україні офіційно зареєстровано громадську організацію "Всеукраїнська асоціація судових прес-секретарів", створену для сприяння розвитку судової комунікації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміни до порядку ведення Державного земельного кадастру: оприлюднено проект постанови".

Про це повідомила голова правління новоствореної організації Ірина Паламарчук, зазначає Судова влада України.

"Наша мета - це, перш за все, розвиток унікальної та досить молодої в Україні професії судових комунікаторів, - зазначила Ірина Паламарчук. - Крім того, організація має на меті об’єднати прес-секретарів судів у єдину організацію, залучити до співпраці людей, небайдужих до ідеї розширення комунікації суспільства та суду, за допомогою усіх можливих правових засобів сприяти розвитку комунікаційної діяльності та відкритості судів, а також професійному зростанню учасників асоціації. Також громадська організація має на меті  сприяти інституційному розвитку професії прес-секретаря та захисту його професійних інтересів".

Так, створення організації стало можливим завдяки Прес-центру судової влади України, ініціативній групі прес-секретарів судів та підтримки Українсько-канадського проекту підтримки судової реформи України. ГО "Всеукраїнська асоціація судових прес-секретарів" є юридичною особою, має статус неприбуткової організації.

Як зазначається, членство в Асоціації є добровільним та індивідуальним, до організації можуть долучитися прес-секретарі та особи, на яких покладено обов’язки прес-секретаря, судді-спікери, судді та працівники апаратів судів, викладачі навчальних закладів, PR-спеціалісти та інші особи, які здійснюють діяльність, спрямовану на покращення комунікації між судовою владою та іншими гілками влади і суспільством.

Також було визначено ключові напрями діяльності Асоціації на 2020-2021 рр., серед яких підтримка навчальних та просвітницьких проектів, участь у розробці єдиних стандартів діяльності прес-секретарів, сприяння інституційному розвитку професії прес-секретаря, налагодження співпраці із національними та міжнародними організаціями у сфері судової комунікації, залучення додаткового технічної та фінансової допомоги для розвитку судової комунікації тощо.

З питань членства в організації звертайтеся за телефоном (044) 481-06-49.

Нагадаємо, відомі переможці конкурсу на посади керівників міжрегіональних управлінь юстиції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати