11 квітня 2020, 10:14

Строк служби РРО встановлює виробник

ГУ ДПС у Волинській області
ГУ ДПС у Волинській області нагадує, строк служби реєстраторів розрахункових операцій встановлює виробник цієї продукції.

Читайте також: "Лікарняні, виплачені ФОП, оподатковуються".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зазначається, якщо виробником (постачальником) не встановлено строку служби (а це здебільшого стосується старих моделей касових апаратів), слід керуватися нормою щодо семи років з моменту введення в експлуатацію, але не більше дев’яти років від дати випуску строку служби апарата.

Так, відповідно до п. 2 Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2004 року № 601 із змінами і доповненнями строк служби — строк, протягом якого виробник (постачальник) гарантує працездатність реєстратора розрахункових операцій, у тому числі комплектувальних виробів та його складових частин, збереження інформації у фіскальній пам’яті за умови дотримання користувачем вимог експлуатаційних документів. 

Нагадаємо, Кабмін удосконалив механізм оплати за надані медичні послуги.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати