31 серпня 2022, 17:12

Столичний громадський транспорт продовжить зупинятися під час повітряної тривоги

Пресслужба Київради

Громадський транспорт продовжить зупинятися під час повітряної тривоги. Рада оборони міста Києва розглянула електронну петицію громадян, утім не скасувала свого рішення від 1 серпня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміна назв вулиць, провулків, бульварів, проспектів та площ не потребує переоформлення документів"

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Рада оборони міста Києва розглянула петицію щодо скасування зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги, але не змінила своє попереднє рішення. Департамент муніципальної безпеки КМДА та КП «Київпастранс» отримали доручення обладнати зупинки наземного громадського транспорту інформацією про найближчі укриття», – повідомив Микола Поворозник.

Він закликав пасажирів користуватися укриттями та не залишатися на зупинках під час повітряної тривоги.

«Будь ласка, дбайте про власну безпеку. У разі, якщо сигнал про повітряну тривогу застав вас у громадському транспорті, слідуйте в укриття. Нагадаю, що після відбою повітряної тривоги можна продовжити рух у тому ж транспортному засобі або скористатися наступним. Повторно сплачувати проїзд у комунальному транспорті після відбою тривоги не потрібно», – зауважив перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, мапа укриттів розміщена на Офіційному порталі міста Києва за посиланням, а також у міському застосунку «Київ Цифровий».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати