21 вересня 2020, 16:46

Станом на вересень в Україні зареєстровано майже 58 тисяч адвокатів, - Валентин Гвоздій

Прес-служба НААУ

Станом на 11 вересня 2020 року в Єдиному реєстрі адвокатів України налічувалось майже 58 тисяч адвокатів. З них 43 418 – діючих, 14 564 – мають зупинену/припинену діяльність.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Дану інформацію на засіданні Ради адвокатів України 18 вересня 2020 року озвучив заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій.

Читайте також: «Скільки заробляють юристи в Польщі: результати дослідження»

Про це повідомляє прес-служба НААУ.

Так, з початку року лави адвокатської спільноти поповнили 3 142 особи. Як зазначив Валентин Гвоздій, в порівнянні з попередніми роками тенденція до збільшення адвокатів спадає. Повільний приріст він пояснює зі зменшенням запиту на представників цієї професії на ринку. Проте, майже тисяча стажистів та близько трьох тисяч помічників адвокатів дають надію на поповнення адвокатської спільноти найближчими місяцями.

Вкотре заступник Голови НААУ, РАУ наголосив на вирішенні проблеми заборгованості сплати щорічних внесків. На середину літа таких адвокатів-боржників було 15 тисяч. Проте завдяки роз’яснювальній роботі Секретаріату НААУ заборгованість вдалося зменшити понад вдвічі за два місяці, зазначив Валентин Гвоздій.

Повний аналітичний звіт про стан ЄРАУ можна переглянути тут.

Нагадаємо, РАУ створить робочу групу щодо обліку адвокатів у податковій службі.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати