26 лютого 2021, 19:00

Стань учасником онлайн-конференції KILAC-2021: COVID—(р)еволюція правової допомоги

2020-й став роком радикальних глобальних змін у сфері надання публічних та юридичних послуг. Перед правничою спільнотою постали ніколи раніше не бачені проблеми, що змусило її адаптуватися до нових викликів, фактично спричинивши революцію у секторі. Отже, Україна та інші країни накопичили багато практичного досвіду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


4 та 5 березня 2021 року на онлайн-конференції KILAC-2021: COVID—(р)еволюція правової допомоги організатори пропонують обговорити цей досвід та попрацювати над адаптацією міжнародних практик до національних контекстів.

KILAC-2021 conference

В учасників конференції буде можливість не лише послухати провідних національних та міжнародних експертів у галузі права, а й розповісти про власний досвід під час роботи на основних та паралельних панелях. Спільні напрацювання сприятимуть стратегічному плануванню та адвокації успішних практик в Україні й за кордоном.

Посилання для реєстрації (UKR)

Посилання для реєстрації (ENG)

Участь у заході безкоштовна.

Нагадаємо, у вересні 2019 року у Києві відбулася І Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги (KILAC), що зібрала понад 300 учасників з 8 країн задля поширення накопичених за роки успішних українських та міжнародних практик у сфері забезпечення ефективного доступу до правосуддя та організації надання правової допомоги.

Цьогорічна міжнародна конференції KILAC-2021: COVID—(р)еволюція правової допомоги – це продовження міжнародної співпраці правників. Підтримка заходу здійснюється у межах ініціативи «Цифрові рішення для покращення доступу до правосуддя в Україні», що є компонентом проєкту Програми розвитку ООН в Україні «Права людини для України» та фінансується Глобальною Програмою посилення верховенства права та прав людини задля сталого миру та сприяння розвитку.

За додатковою інформацією звертайтесь на oleksandr.deineko@legalaid.gov.ua.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати