20 лютого 2020, 17:26

Спір між Державіаслужбою та МАУ направлено на новий розгляд до суду першої інстанції

Прес-служба Верховного Суду

Спір між Державіаслужбою України та МАУ направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЄСПЛ: відмова визнати громадянство особи коштувала державі €6 тис.".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

Таке рішення прийняв Касаційний адміністративний суд у складі ВС 19 лютого 2020 р. у судовому засіданні у справі №826/16485/16 за позовом Державної авіаційної служби України до Приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України"".

Так, позивач просив стягнути з відповідача на свою користь заборгованість зі сплати державних зборів до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях у сумі 28 402 393,82 грн. Цей борг, як доводив позивач, утворився внаслідок того, що відповідач, надавши у червні - липні 2016 р. послуги з перевезення пасажирів і вантажів та отримавши від пасажирів і відправників вантажу державний збір, не перерахував відповідні збори до Державіаслужби.

Суди першої та апеляційної інстанцій відмовили у задоволенні позову. Державіаслужба оскаржила ці рішення у касаційному порядку.

Як зазначається, КАС ВС скасував рішення судів попередніх інстанцій та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції. Таким чином Суд задовольнив касаційну скаргу позивача. Повний текст рішення буде виготовлений впродовж пяти днів.

Детальніше з рішеннями у справі №826/16485/16 можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, КАС ВС зупинив провадження у справі за позовом Віктора Татькова до ВРП.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати