15 березня 2017, 12:04

«Спенсер і Кауфманн» підтримало команду українських студентів на Frankfurt Investment Arbitration Moot Court 2017

АО «Спенсер і Кауфманн»

10 березня 2017 року у Німеччині завершився десятий конкурс з міжнародного інвестиційного арбітражу Frankfurt Investment Arbitration Moot Court 2017. Україну на конкурсі представляла команда студентів юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка. Професійну допомогу під час підготовки, а також фінансову підтримку надало АО «Спенсер і Кауфманн, зокрема головним тренером команди був Юрій Рибак, юрист компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Конкурс з міжнародного інвестиційного арбітражу у Франкфурті-на-Майні є одним з найстарших та найбільш престижних у сфері інвестиційного арбітражу. Головний акцент у змаганні ставиться на вміння студентів усно презентувати їхні аргументи та позицію перед арбітражним Трибуналом.  Головна особливість змагання в тому, що воно поєднує право інвестиційного захисту з історією міжнародного права та торгівлі: кожного року справа базується на реальних історичних подіях античних та середньовічних часів.   Конкурс складався з основного етапу змагання, який проходив  6-10 березня у Франкфурті, та підготовчих етапів, які відбувалися у лютому у Москві, Стокгольмі, Парижі та Вашингтоні.

Головне завдання Frankfurt Investment Arbitration Moot Court  – розширення кругозору студентів у сфері інвестиційного арбітражу та заохочення якомога більше молодих правників розвивати практику інвестиційного арбітражу в їхніх країнах. Також це чудова студентська можливість для нетворкінгу, отримання практичних навичок та досвіду спілкування зі старшими колегами, оскільки після раундів проводяться неформальні зустрічі з арбітрами та студентами-учасниками з усіх куточків світу.

Детальніше: http://www.sklaw.com.ua/ukr/news/517_ao_spenser_i_kaufmann_pidtrimalo_komandu_ukrainskih_studentiv.html

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати