16 січня 2021, 11:00

Словацькій адвокатці призупинили діяльність через те, що заохочувала недотримання антиковідних заходів

Словацька асоціація адвокатів (Slovenská advokátska komora, SAK) призупинила адвокатську діяльність адвокатці міста Кошице Адріані Крайніковій. Вона закликала породіллю у лікарні Кошице відмовитись виконувати заходи, спрямовані на боротьбу з пандемією. Про це повідомляє Агенція новин Словацької республіки (TASR) з посиланням на прес-службу Словацької асоціації адвокатів. Ревізійна комісія асоціації зареєструвала низку скарг на адвокатку, чотири з яких вже були оцінені як обґрунтовані, подане клопотання про порушення дисциплінарного провадження.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Клопотання про призупинення адвокатської діяльності Адріани К. подане на підставі надзвичайної серйозності провадження, яке оцінюється Ревізійною комісією SAK як можливе дисциплінарне порушення правил та адвокатської етики SAK. Своїми діями адвокатка суттєво знижує гідність адвокатської професії. Захист статусу адвоката, як і захист громадськості та споживачів юридичних послуг, обов'язково вимагає процедур, передбачених Законом про адвокатуру ", - прокоментувала ситуацію речниця Словацької асоціації адвокатів.

За її словами, рішення буде чинним після вручення, або на підставі презумпції вручення рішення адвокату.

Адріана К. відома в Словаччині після жовтневого інциденту в університетській лікарні Л. Пастера в Кошице. Тоді породілля кілька годин відмовлялася поважати вказівки лікарів щодо профілактики коронавірусу (носити маску та зробити тест на Covid), при цьому телефоном її консультувала згадана адвокатка.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати