14 травня 2026, 19:01

Славутицький міський суд Київської області очолила Наталія Теремецька

Славутицький міський суд Київської області

Славутицький міський суд Київської області повідомляє, що за результатами зборів суддів головою суду обрано Наталію Теремецьку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За чотири місяці 2026 року ВРП звільнила 59 суддів"

Збори суддів відбулися 13 травня 2026 року.

Шляхом таємного голосування Наталію Теремецьку обрали головою Славутицького міського суду Київської області. До виконання обов’язків на посаді вона приступила з 14 травня 2026 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати