06 серпня 2019, 13:40

SK Hard Course 2019: Оновлений формат щорічної школи

Sayenko Kharenko

19-20 липня 2019 року Sayenko Kharenko вже традиційно зібрала талановитих студентів вишів на щорічний навчальний курс. Цього року фірма відійшла від традиційного формату двотижневого навчального курсу і провела дводенний інтенсив.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


IMG_4440

Оновлений формат дозволив збільшити кількість слухачів з 20 до 79, яких приймальна комісія прискіпливо відібрала з понад 200 заявників із 15 вишів. Протягом двох днів 25 спікерів проводили інтерактивні лекції, майстер-класи та навіть юридичні ігри й судові слухання.

Окрім юридичного досвіду викладачі SK Hard Course 2019 поділились зі студентами секретами гармонійного поєднання роботи та особистого життя, розповіли, як побудувати власний бренд та як краще розпочати професійний шлях: юристом юридичної фірми або in-house юристом. Загалом цьогорічний курс став наймасштабнішим та найінтенсивнішим за всі 5 років існування освітнього проекту Sayenko Kharenko.

Альона Онищенко, директор відділу маркетингу і розвитку Sayenko Kharenko, поділилася, чому вирішили експериментувати з форматом, та наскільки вдалим став цей досвід: «Викладачі-практики, компетентнісний підхід, перехід від пасивного навчання до активного – це основні глобальні тенденції розвитку освіти, на користь яких ми переглянули формат нашої літньої школи. До оновлення формату ми підійшли комплексно: детально розібрали вже звичну нам SK Innovative Summer School, поспілкувалися з випускниками минулих років та проаналізували світові освітні тренди. Це дозволило зрозуміти, що можна покращити, що взагалі прибрати і в чому наші сильні сторони. Ретельно дослідивши користувацький шлях, ми змогли вдосконалити кожен його крок: від початку комунікації зі студентами до можливості надати зворотній зв'язок протягом усього курсу. Чат-бот, масштабування, анонімне онлайн оцінювання кожного доповідача – лише частина цьогорічних нововведень».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати