15 січня 2021, 13:07

Сімейний лікар зареєстрований приватним підприємцем: коли можна без РРО?

Віснк ДФСУ

Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI (із змінами) визначено, що з 1 січня 2021 при проведенні розрахункових операцій за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій є обов’язковим.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Порядок сплати податковими агентами податку на доходи фізосіб".

Про це повідомляє прес-служба ДПС.

У той же час, статтею 9 Закону України "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06.07.1995 № 265/95-ВР (із змінами) передбачено, що РРО/ПРРО не застосовується у разі здійснення розрахунків за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я у безготівковій формі (з рахунку на рахунок), через банківські установи,  та виключно через сервіси переказу коштів або за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування.

Так, зокрема, у разі отримання сімейним лікарем, який зареєстрований приватним підприємцем, коштів на власний рахунок, застосування РРО не потрібне.

За інформацією Віснка ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати