31 березня 2020, 16:45

Швейцарські адвокати зберегли свої привілеї на мовчання про справи клієнта

Вісник ДФСУ

Минулого тижня парламент Швейцарії не підтримав законопроект уряду, спрямований на посилення правил AML, у якому визначено додаткові вимоги до всіх провайдерів, які надають корпоративні послуги, в тому числі до адвокатів, які виступають як консультанти в цій сфері послуг.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Бізнес, що не користується нерухомістю через карантин, зможе не сплачувати оренду".

Так, швейцарський уряд пропонував виокремити нову групу професіоналів, що надають корпоративні послуги, так званих "радників" (advisors), діяльність яких регулюватиметься правилами протидії відмиванню грошей незалежно від наявності у них адвокатської ліцензії і привілейованої інформації.

Оскільки цей законопроєкт не було підтримано, швейцарські адвокати, на відміну від звичайних консультантів, зберегли за собою право надавати консультаційні послуги у сфері формування корпоративних структур, у тому числі в фінансових центрах, наприклад, у Панамі, і не повідомляти про підозрілі операції, користуючись статусом привілейованого спілкування з клієнтом.

За інформацію Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати