04 травня 2020, 11:57

Штраф за неетичний комплімент

У Великобританії солісітора оштрафували на 2000 фунтів стерлінгів за "недоречний і образливий" коментар під час неформальної розмови з колегами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чайлдфрі будуть карати?".

За твердженнями Управління з регулювання діяльності солісіторів (SRA), 69-річний Річард Джон Хезерінгтон, перед слуханням справи в суді магістратів в Ноттінгемі у 2017 р., під час неформальної бесіди з колегами намагався зробити комплімент одній адвокатській компанії, посилаючись на етнічну приналежність її юристів. На його думку, цей комплімент був цілком невинний та щирий, але його неправильно сприйняли.

Пізніше Хезерінгтон визнав, що така поведінка є недопустимою, і за власним бажанням прослухав курс із питань рівності і різноманіття. На думку SRA, наразі пан Хезерінгтон став краще розуміти, які слова і яка поведінка може бути недопустимою, і це був поодинокий і нетиповий випадок, який більше не буде повторюватися.

На основі угоди про врегулювання спору між Хезерінгтоном та SRA, солісітор сплатив штраф, а SRA підтвердило, що не буде передавати справу в Дисциплінарний трибунал у справах солісіторів.

За інформацією The Law Society Gazette.

Штраф за неетичний комплімент

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати