18 серпня 2021, 13:49

Штраф у 69 млн грн сплачено: АМКУ виграв апеляцію у «Інтерпайп Україна»

Пресслужба АМКУ

Північний апеляційний господарський суд визнав аргументи АМКУ вагомими та скасував рішення Господарського суду міста Києва у справі щодо змови на торгах групи компаній, у тому числі й ТОВ «Інтерпайп Україна». Відтак ТОВ «Інтерпайп Україна» та інші порушники зобов’язані сплатити штраф.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент призначив заступника Голови АМКУ"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

16 серпня ТОВ «Інтерпайп Україна» уже повідомило Антимонопольний комітет України про сплату штрафу у сумі 69 331 383 грн. Відповідне платіжне доручення надійшло на адресу АМКУ. 

Нагадаємо, Комітет встановив, що у 2018 році товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерпайп Україна», «Рєтек», «Транспортні інвестиції» та «Фірма «Інтервторпром» маючи спільні інтереси домовилися імітувати конкуренцію під час торгів. Їх замовником були філії ПАТ «Укрзалізниця». Загальна очікувана вартість по 42 процедурам закупівель запчастин до рухомого складу (а саме – суцільнокатаних коліс та чорнових бандажів) складала майже 700 млн грн.

Переможцем у всіх процедурах у підсумку стало товариство «Інтерпайп Україна». Проаналізувавши зібрані докази Комітет довів змову компаній та наклав на них штраф загальною сумою понад 71 мільйонів гривень.  

ТОВ «Інтерпайп Україна» та інші учасники змови не погодилися з цим рішенням АМКУ та оскаржили його у суді. Однак завдяки послідовній та аргументованій позиції АМКУ їм доведеться понести відповідальність за антиконкурентні узгоджені дії.

Нагадаємо, участь у змовах на торгах, згідно з законодавством, тягне за собою позбавлення порушників права участі у публічних закупівлях на 3 роки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати