13 травня 2022, 15:53

Школярам можуть дозволити навчатися будь-де за національною освітньою програмою

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №7355, яким пропонують запровадити Національну платформу дистанційного та змішаного навчання для внутрішньо переміщених здобувачів освіти та тих які вимушено перебувають за кордоном.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На час війни Раді пропонують змінити тривалість навчального року"

Для того, щоб посилити можливості дистанційної освіти, народні депутати пропонують внести зміни до двох чинних законів. Зокрема, в законі про освіту в статті, яка стосується навчання в умовах воєнного стану, хочуть запровадити Національну платформу дистанційного та змішаного навчання для внутрішньо переміщених здобувачів освіти та тих, які вимушено перебувають за кордоном. Так, українські учні в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану отримають можливість дистанційно навчатися за Національною освітньою програмою України й не втрачати зв’язку з рідною країною. Вони зможуть навчатися разом зі своїми однокласниками, де б вони не знаходились в цей час.

Також пропонують внести зміни до закону про повну загальну середню освіту й передбачити електронний облік результатів оцінювання у вигляді електронного журналу, електронного щоденника, електронного свідоцтва досягнень, які мають бути ліцензовані й сертифіковані відповідно до чинного законодавства/

Наразі законопроєкт опрацьовують у Комітеті ВРУ з питань освіти, науки та інновацій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати