20 травня 2016, 13:00

Широкий спектр можливостей для студентів від Мін'юсту

Зустріч із представниками Міністерства юстиції та Територіального управління юстиції в місті Києві відбулась на юридичному факультеті КНЕУ ім. Вадима Гетьмана 11 травня ц. р. Захід був проведений за тісної співпраці Студентської Академічної Ради юридичного факультету та Ліги студентів Асоціації правників України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У зустрічі взяли участь: Куценко Станіслав − керівник Територіального управління юстиції в місті Києві, Гдичинський Віталій − помічник заступника міністра юстиції, Бик Олександр – радник керівника Територіального управління юстиції в м. Києві.

На початку заходу декан юридичного факультету Солдатенко Оксана наголосила на тому, що наразі університетом підписано Меморандум про співпрацю з управлінням юстиції м. Києва.

Пан Куценко розповів студентам про новації, які наразі відбуваються в державному органі: "Важливим є створення онлайн Будинку Юстиції, який надає змогу громадянам України здійснювати важливі операції в е-форматі".

Запровадження електронних сервісів надання адміністративних послуг населенню – це складова адміністративної реформи, яку студенти вивчають на 2-му курсі”, - зазначила учасникам пані Солдатенко.

Доповідачі заходу розповіли студентам про широкий спектр можливостей для проходження практики та стажування, набуття певного досвіду роботи та становлення особистості в соціумі.

Керівник Територіального управління юстиції в місті Києві звернув увагу присутніх, на те, що 50 відсотків студентів, які проходять стажування в Міністерстві юстиції та Територіальному управлінні юстиції, залишаються там працювати. Крім того, він відзначив відділи, в яких можна набути необхідного досвіду, проходячи практику: банкрутства, нотаріату, державної реєстрації актів цивільного стану, у державній виконавчій службі тощо. 

Декан юридичного факультету наголосила, що студенти зобов'язані навчатись сумлінно, оскільки: “Для того, щоб була якісна судова система − має бути якісна освіта”.

На запитання представників факультету, які ж переваги існують в роботі на державній службі, керівник Територіального управління юстиції в м. Києві зазначив реальні плюси роботи, основними з яких назвав постійне навчання, а саме безкоштовні тренінги з іноземної мови, тайм-менеджменту, співпрацю з міжнародними організаціями, нові знайомства тощо.

Також під час зустрічі спікери поділилися власними “рецептами успіху”,  звернувши увагу студентів, що зайняти керівні посади в органах державної влади можуть ті, хто має активну громадянську позицію, певні навики роботи, щоб нести відповідальність за долю людей та країни вцілому.

Зустріч пройшла інформативно та цікаво, по завершенню -  більшість студентів долучилися до проходження практики в органах юстиції. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати