30 березня 2021, 10:42

Що таке ретаргетинг та як його використовувати для підвищення рейтингу юрфірми

Ретаргетинг – насправді простий і дуже потужний інструмент, який може допомогти розвиватися маркетингу юридичних фірм в інтернеті та досягти бажаних результатів. У сучасному правовому середовищі усі компанії хочуть стати найбільш відомими для домінування на ринку або підтримки свого авторитету. Повідомляє веб-сайт lawfuel.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як правильно обрати маркетингову фірму для юрбізнесу"

Що таке ретаргентинг?

По суті, ретаргентинг рівнозначний «поінформованості про бренд» і є центральним компонентом ефективної кампанії розвитку юрфірм. Ретарнетинг – це рекламний механізм для збереження своєї аудиторії після того, як вона покине ваш веб-сайт. Тим користувачам, які взаємодіяли з вашим сайтом чи мобільними додатками буде направлятися онлайн-реклама як спосіб нагадування про ваші послуги.

Ключовим для кампанії ретаргетингу є те, що вона дозволяє залучати відвідувачів на ваш сайт за оголошеннями, щодо яких вони вже висловили зацікавленість. Таке перенацілювання здійснюється за допомогою пікселів відстеження або файлів cookie, які слідують за користувачем після того, як він покидає ваш веб-сайт. Реклама для перенацілювання подається через сторонні мережі, такі як медійна система Google та Facebook. Таким чином поширюється інформація про вашу сферу надання правових послуг через безліч різних веб-сайтів. Пошукові системи та канали соціальних медіа дозволяють підказувати або нагадувати потенційним клієнтам про те, що ваша юридична фірма може зробити для них: вирішити проблему або допомогти з юридичним запитом. Такі дії можуть значно збільшити трафік відвідування вашого сайту.

Для досягнення результатів найкраще використовувати вподобання вашої потенційної аудиторії та надавати інформацію на основі цих сфер інтересів. Коли оптимізовано правильний шлях, юркомпанії за допомогою ретаргетингу мають можливість переконати відвідувачів, які вагаються або не впевнені, повернутися на ваш сайт і звернутися за послугами. Також це дає змогу вже наявним клієнтам знати, чим ви займаєтеся.

Як використовувати ретарентинг?

 • Збирати дані для ретаргетингових кампаній

Ось два ключові способи використання маркетингу в інтернеті для юридичної фірми, які можуть призвести до збільшення трафіку на веб-сайтах.

1. Використовуйте піксель для перенацілювання

Ретаргетинг на основі пікселів є найпоширенішою формою збору аудиторії. Механізм працює за допомогою коду JavaScript (пікселя), який ви розміщуєте на своєму веб-сайті або цільовій сторінці після натискання на неї. Ви просто додаєте піксель тоді, коли відвідувач заходить на ваш веб-сайт. Тоді анонімний файл cookie браузера автоматично потрапляє у браузер вашого відвідувача. Це піксель, який «слідкує» за вашими відвідувачами, коли вони переглядають сторінки в інтернеті через Facebook та Google Adwords.

2. Використовуйте список перенацілювання

При перенацілюванні на основі списків ви використовуєте перелік своїх наявних клієнтів або відвідувачів, які надали вам свою електронну адресу, і показуєте їм конкретні оголошення. Завдяки цьому варіанту можна зробити так, щоб ваші передплатники блогу завантажили довідковий документ зі спливаючого оголошення, якого вони ігнорували на вашій домашній сторінці. Також можна зробити так, щоб користувачі, які володіють безкоштовною пробною версією, перейшли на платну версію. Щоб почати перенацілювання на основі списку, просто завантажте список контактів електронної пошти, який ви маєте, на обрану вами платформу перенацілювання, і ваша аудиторія зможе побачити ваші оголошення під час перегляду веб-сторінок. Ви також можете надіслати своїй аудиторії персоналізовані електронні листи, щоб переконати переглянути пропозицію, яка їх може зацікавити.

Перенацілювання у залежності від цілей кампанії

Для кампаній ремаркетингу можна встановити дві основні цілі:

 1. Поінформованість:  просвітницькі кампанії використовуються для інформування відвідувачів про особливості вашого продукту та послуг. Вони спрямовані на відвідувачів, які мало взаємодіяли з вашим бізнесом. Ви можете проводити інформаційні кампанії як репетицію для ваших конверсійних кампаній.
 2. Конверсія:  конверсійні кампанії використовуються для відвідувачів, які більше знайомі з вашим брендом та його продуктами чи послугами. Але вони все ще не прийняли  пропозицію, тому ви хочете, щоб вони натиснули на оголошення і щоб їх скерувало на вашу цільову сторінку після кліку.

Незалежно від мети ключовим фактором у створенні успішних ретаргетингових кампаній є сегментація аудиторії. Для кампаній ретаргетингу ви можете створити такі сегменти аудиторії:

 • За поведінкою.
 • За часом.
 • Наявні клієнти.

Перенацілюйте за поведінкою

Існує два типи поведінки, яку відвідувач може продемонструвати, перебуваючи на вашому веб-сайті:

 • Не цікавить (відвідувачі проводять на вашому веб-сайті менше кількох секунд, не переходять на будь-яку іншу сторінку вашого сайту і негайно виходять)
 • Зацікавило (відвідувачі переглядають вміст веб-сайту, можливо, навіть переходять на інші сторінки, такі як сторінка ресурсів, сторінка цін або розділ «Про нас»).

Сегмент відвідувачів «не зацікавлений» має дуже низькі наміри, тому спрямування на них реклами для перенацілювання лише збільшить ваші витрати і не сприятиме рентабельності інвестицій. Тим часом «зацікавлені» відвідувачі демонструють високі наміри та набагато більшу ймовірність повернутися до вашої юрфірми та скористатися послугами.

Також є можливість використовувати рекламу для перенацілювання з «м’яким продажем» (за допомогою реклами, яка просить відвідувачів увійти до списку розсилки в обмін на безкоштовну електронну книгу чи інформаційний бюлетень тощо) для відвідувачів, які пройшли через розділ ресурсів або блог. Або ви можете зайнятися «важким продажем» для користувачів, які неодноразово відвідали вашу сторінку товару або витратили час, розглядаючи ваш тарифний план, оскільки їхній намір звернутися до вас більш яскраво виражений.

Перенацілюйте за часом

Ця стратегія охоплює три речі:

 • Тривалість часу між відвідуванням веб-сайту та часом, коли цей потенційний клієнт побачить перше оголошення.
 • Частотність з якою відвідувачі бачать ваші оголошення.
 • Проміжок часу між першим відвідуванням веб-сайту та часом, коли клієнти чи потенційні клієнти перестають бачити вашу рекламу.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати